Yhteystiedot

osteopatiakeskusilo(at)gmail.com

Osteopatiakeskus ILO, Annankatu 25, 5.krs 00100 Helsinki.

Soita Osteopatiakeskus ILOn ovisummeria päästäksesi sisään.

 

Santeri Kaatra: 044 336 3036, santerikaatra@gmail.com

Hannu Koivisto:050 500 2190, hannu@toolonosteopatia.fi

Simo Lemmetyinen: 041 318 2661, tmi.simo.lemmetyinen@gmail.com

Sara Lexmond: 050 307 0954, lexmond.sara@gmail.com

Eveliina Pulli: 044 070 2121, eveliina.pulli@gmail.com

Katariina Sinisalo: 045 343 4374, katariina.sinisalo@gmail.com

Marjo Sirén: 050 569 6398, marjo@marjosiren.fi

Tommi Sirén: 044 980 9595, tommi@tommisiren.fi

Leena Suojanen: 050 561 2007, leena.suojanen@gmail.com

Emma Wires: 050 367 1359, emma.wires@hotmail.com

 

NettiajanvarausNettiajanvaraus Marjo

Huom! Ajan peruutus on tehtävä viimeistään 24h ennen varattua aikaa, myöhemmin tehdyistä peruutuksista peritään hinnaston mukainen maksu.